| Deliuk a întrebat:

Buna TPU :*! Cine imi poate da si mie descrieri pentru pozele de pe facebook, sunt o fire visatoare... va rrooooog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

I`m listening your heart.
Just life your life.
Try harder, I`m woth it.
You can`t measure love.It has no start and no end.
She Believed.
I like you A lot Like a lot, a lot.
My friends mean everything to me!
I wasn`t born to be perfect. I was born to be myself.
Don`t follow your dreams, chase them.
Every scar I have makes me who I am.
No liest, just love.

| Deutzeuh a răspuns:

-Visele nu t'i le dau...doar ele sunt lumea meawinking
-Cand ma gandesc ca tot a trecut repede. uite ce mare sunt.parca ieri eram copil
-Eu sunt singura rouz din toata lumea aceasta plina de negru
-Cine stie...ma gandesc ca poate maine voi fi cenusareasa.sau alba ca zapada.sau poate voi zbura pe un covor magic.poate

astea sunt facute pe moment de mine. vreau si eu facebookul tau. poate devenim prieteni.(daca vrei sa mi'l dai trm un mesaj cu numele). Si daca vrei ma mai gandesc si la altelehappy

Si uite si cateva luate dupa net:

Suntem toti pentru unul, unul pentru toti
Sa ne desparti nu poti cum nu desparti pe Ali Baba de hoti

Multi, nu ma cunosc dar mai multa lume stie
Ca sunt o caramida ce face parte din temelie.

S-a terminat demult, nu mai e acelasi lucru
Am inghitit prea mult si a venit timpul sa scuip

Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt; x

Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul asta

asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietii tale... Care contzine clipe dulci, da` si amare

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

"Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine"

"Eu iti spun tu nu intelegi [] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci [] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat?! Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat []!""

| Ąnnٱʒ a răspuns:

Am vrut să visez, dar nu am putut, m-ai întrerupt.
Taci, dar nu pleca, ţine-mă de mână, hai să mutăm piesa.
Eşti un adevărat boa cu venin, te uiţi la mine şi îmi spui din plin.
Te iubesc, dar nu m-ai e la fel s-a dărâmat iubirea ce o purtam de fel.
Fugi, departe în abisul întunecat, dar nu m-ai remarcat.

Funddăăăă?