| Pufuh a întrebat:

Cine imi poate spune si mie nume de alint pentru Elena.big grin Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot elena... uite cateva "alinturi"
ely,elishor,elu,elti,ell, elushca(galusca laughing )elita, elitza, thinking mai gand si uh.decat astea imi vin acum

funda?/

5 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Elenutza, elihappy

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Lenutza, Lena, Elenutza, Leni big grin

| Criiiiiiiis a răspuns:

Elena thinking
Elaa`
Elii`
Elishoor`
Eleny`
Eleniss`
Elenucuuu`
Eliia`:]
Anele [ elena invers laughing ]
Nuj` thinking
Gasesti tu nume de alint :*

| Pufuh explică:

Multumesc mult pentru efort...chiar nu stiu cui sa-i dau fundabig grin.toti aveti raspunsuri folositoarebig grin... AJUTORRR!

| SarahChristophe a răspuns:

Cum sa nu stii.E numele tau.Tu hotarasti.Ma rog, mi se pare o intrebare neadecvata.