| anuk a întrebat:

cine ma ajuta la aceasta problema primeste fundita si vot. acum cateva zile ma uitam la niste poze. am gasit una in care mi, a placut cum am iesit, dar mai eram cu cineva asa ca am vrut sa o modific sa fiu doar eu. am facut o copie la acea poza, apoi am modificat. o in paint. dupa ce am salvat. o mi s-a modificat si poza originala si copia, ceea ce nu trebuia sa se intample. acum nu mai am in calculator nici poza modificata si nici cea originala si vreau sa o recuerez pe cea originala. o am la un avatar daca ajuta la ceva, dar nu stiu cum sa o pun inapoi in calculator.
va rog ajuti.ma!

Răspuns Câştigător
| oollyyoo a răspuns:

Daca o ai la avatar o poti salva... :) dar in format mic :) mult prea mic daca ai nevoie de ea asa intra pe www.imvisible.ro bagi id tau si o-sa ai o optiune Salveaza Avatarul. Bun si daca vrei sa o ai in format mare recomand programul recuva :) poti recupera orice

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca nu mai ai poza in pc ai pierdut-o doar daca mai exista in telefonul mobil sa o incarci din nou.