| Denisadraguta a întrebat:

Cine poate sa ma ajute la lady popular. O fata care joaca de mult si poate sa ma ajute sa ajung pe podium.Numele domnisoarei mele este pissy.girl si am mai probleme cu banii sad insa ma gandesc ca daca as ajunge pe podium m-ar ajuta.Deci daca este vreo fata dispusa sa ma ajute i-as fi foarte recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| Gumytza2012 a răspuns:

Pai depinde la ce nivel esti si banii daca ii ai putini nu cred ca o sa iti revina asa de repede inapoidaca vrei bani mai multi rapid exista doar o solutie sa bagi credit si ca sa ajungi pe podiuum trebuie sa ai un nivel mai mare sa fi imbracata bine si sa strangi cat mai multe voturi asta e cel mai important si sa ai cel puitn nivelul 5 sau 10 sper sa te ajute (funda?)

3 răspunsuri:
| Denisadraguta explică:

Haideti va rog.Astept un raspuns.plzz ajutati-ma

| Denisadraguta explică (pentru Gumytza2012):

Pai eu sunt la nivelul 5.

| Gumytza2012 a răspuns (pentru Denisadraguta):

Trebuie sa ai mai multe nivele :*
in fine succes :*

| Gumytza2012 a răspuns (pentru Denisadraguta):

Pai depinde la ce nivel esti si banii daca ii ai putini nu cred ca o sa iti revina asa de repede inapoidaca vrei bani mai multi rapid exista doar o solutie sa bagi credit si ca sa ajungi pe podiuum trebuie sa ai un nivel mai mare sa fi imbracata bine si sa strangi cat mai multe voturi asta e cel mai important si sa ai cel puitn nivelul 5 sau 10 sper sa te ajute (funda?)