| AnDrEuTzA_9085 a întrebat:

Buna Tpu.Cine stie cum sa downloadez videoclipuri?
Cine stie in cel mai usor mod?
Fundaaa:*

4 răspunsuri:
| Anne24 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/

Copii link-ul d pe youtube si il pui p site-ul d mai sus apoi dai convert :)

| Eyezonfire a răspuns:

Http://keepvid.com/ - introduci linkul de pe youtube, dai download şi apoi selectezi dimensiunile clipului.

Cu video2mp3.net poţi descărca doar.mp3

| Quasar_9391 a răspuns:

Poti descarca videoclipuri de pe youtube, foarte usor cu "youtube downloader" search @ google happy

| ledzepp a răspuns:

Cel mai usor mod:downloadeaza freecorderbig grin ai si un video pentru utilizarehappy de fapt nici nu cred ca e nevoie pentru ca sigur te prinzi dar mai bine vizioneaza-l.big grin