| mirunaoana a întrebat:

Cine stie programe de descarcat muzica foarte bune pe care le folositi si voi am nevoie de ele urgent va rog... fundia love struck
(fara fisierulmeu.ro) si sa nu iti trebuiasca cont

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
Aici nu trebuie cont, pui link-ul si iei melodia

| Keith a răspuns:

Intri pe youtube la melodia respectiva, copiezi link-ul melodiei dupa care mai deschizi un alt google si scrii youtube converter dupa care apesi youtube to mp-3 converter, stergi link-ul care ti-l arata acolo si il copiezi pe al tau.

| yuliutsa a răspuns:

Eu i-au de pe youtube mp3...E usor...Pui doar link-ul de pe youtube cu melodia alesa si ea se va salvain fisierul selectat. sper ca te-am ajutat:*