| Your0sweet3dream01 a întrebat:

cine stie va fi si sezonul 6 la serialul Gossip Girl, sau acesta este ultimul? ....si inca ceva am citit undeva ca posibil ca Leighton Meester nu va mai juca rolul lui Blair deoarece a semnat contractul doar pe 5 sezoane, fara ea serialul nu va fi acelasi((

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere! Pe www.bravonet.ro poti afla noutati, sau pe alte site-uri de acest gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere!

| IItequillaII a răspuns:

Posibil ca serialul sa se termine dupa sezonul 6.Cu siguranta va exista sezonul 6 cat despre Blair chiar nu stiu...eu cred ca isi va prelungi contrectul, in schimb Serena, nu ar mai vrea sa isi continue rolul.

| Your0sweet3dream01 explică (pentru IItequillaII):

Mersi, daca nu va fi Serena nu e mare tragedie dar daca nu va fi Chuck si Blair nu mai are sens serialul))