| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU colegi mei ma jignesc cu glume genul de unde ai furat pixul ala sau orice dispare oricui, colegii mei zic ca eu lam luat chiar daca eu nu am furat nimic nici-o data cum pot sa le raspund cu aceias moneda sau sa ii fac sa nu ma mai jigneasca. Raspundetiti va rog serios fara glume

Răspuns Câştigător
| Niiina a răspuns:

Cred ca cel mai bun lucru ar fi sa nu ii bagi in seama... dupa un timp vazand ca nu le dai importanta o sa te lase in pace..eu asa as face in locul tau

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Cand te intreaba de unde ai obiectul respectiv, le poti raspunde respectuos cu "L-am luat de la mama ta* din (ce vrei tu)"