| Sunshine ♥ a întrebat:

TPU! cred ca deja v'am plictisith cu intrebarile mele

dar mai am una:
imi puteti spune ce cod trebuie la lady popular pentru a'mi face conth?
va rog mult spuneti'mi

iar la imvu cum poth sterge din casa ceea ce nu mai vreau?
va rog mult

ofer fundita :X

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Pune orice cod... pobabil e pentru cazul in care iti uiti parola. eu mi-am pus data nasterii. Ca sa stergi din apartament trebuie sa intri in camera si sa dai x la itemele pe care vrei sa le scoti. Ti se vor adauga in inventar. Si ca sa mobilezi camera dai la editare si iti pui ce vrei de acolo.winking spor la jocwinking

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta. Dar te pot ajuta cu un sfat: economisesti timp si dai dovada de inteligenta daca scrii fara "h". E urat, inutil, incorect, suparator pentru cei care respecta limba romana.