| andrauta a întrebat:

cred ca e o intrebare stupida, da cine e Dudu Surita? nu aveam ce face si ma uitam la topuri 10, 50. de baieti actori sau vampiri(tot actori) si era si asta da nu stiu cine e.Plz.big grinDau fundita.

Răspuns Câştigător
| MaslinutaAmara a răspuns:

Dudu Surita arata asa:

https://www.google.ro/......ps?/search

Si asta spune Wikipedia despre el:

Eduardo Surita Sköldberg Ian Harry, cunoscut sub numele de Dudu Surita ( Sao Paulo 12 noiembrie din 1993 ) este un prezentator, modelul și gazdă de radio Brazilia. Dudu este fiul lui Emilio Surita, gazdă a Panic TV în banda.