| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Cred ca un baiat ma place cum stiu sigur acest lucru? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai linistita, preferi sa te hranesti cu o iluzie sau sa cunosti adevarul? alegerea e a ta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba iti arata semne, cel mai bine e sa-l intrebi este o certitudine restul e o incertitudine.

| Stefaniaelena1234 explică (pentru anonim_4396):

Asa e dar daca il intreb si daca de fapt nu ma place o sa pic naspa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stefaniaelena1234):

Nu se intampla nimic stai linistita, preferi sa te hranesti cu o iluzie sau sa cunosti adevarul? alegerea e a ta.

| missfatadelatara a răspuns:

Ii dai o funda și îl întrebi.

Răspuns utilizator avertizat