| Numaizicnimic1 a întrebat:

Bună, TPU!
Credeți că o relație la distanță, poate rezista?
Dacă da, cam cât timp credeți că ar putea rezista până la prima întâlnire? Adică să nu vă vedeți deloc pentru prima dată față-n față timp de câteva luni, poate chiar un an. Ar rezista așa? Gen doar să vorbiți prin mesaje și, maxim, apeluri vocale…
Vă rog, fără răspunsuri urâte, am vorbit frumos, deci la fel doresc să mi se vorbească.
Mulțumesc anticipat!
P.S.: Nu știu dacă aceasta este categoria corectă.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O relatie devine relatie abia dupa prima intalnire fata in fata... in rest e vorba goala pe net.