| KarinaM a întrebat:

credeti ca visele se implinesc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Videle pe care le faci noaptea nu laughing, insa cele pe care ti-le imaginezi in fiecare zi si cu ajutorul carora poti pasi inainte prin viata se pot implini daca iti dai silinta si crezi cu adevarat in ele big grin. Dece nu?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca se pot implini daca te referi la visele ce le ai noaptea

| Musique a răspuns:

Numai dacă îți dorești cu adevărat și lupți pentru împlinirea lui.
Baftă!

| AnduhXD a răspuns:

Depinde la ce fel de vise te referi... Daca te referi la vise in adevaratul sens al cuvantului NU. daca te referi la telurile tale, cu munca si pasiune ele se pot implini.

| FuckSchool a răspuns:

Eu cred ca nu.