| d3n1sa_5405 a întrebat:

cum ar trebui sa ma imbrac la inceputul clasei a 5 a!

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Cum te imbraci de obicei dar daca vrei sa iti schimbi look-ul nu are nimic atata timp cat iti placehappyFaptul ca treci in clasa a 5-a nu e nimic in fond o sa ai aceeasi colegi care te cunosc

| andrada_3947 a răspuns:

Eu cand am trecut a 5 m-am inbracat normal
dra daca u vrei sa iti mai schimbi putin lookul te-as sfatuii sa te inbraci in culoarea ta preferata (sa fie 1) si dupa aia sa cauti ce culoare se mai potriveste la culoarea ta preferata si asa te inbraci
am aici niste exemple cu culori care se potrivesc::
mov si verde
mov si gri
portocaliu si verde
albastru cu maro
maro cu roz

si daca nici una de aici ii culoarea ta preferata atunci cauta pe google sie vezii ca culorile (unele) care tilam dat nu numai cu alea se potrivesc cii cu mai multe culori tongue
eu trec a 6 si eu uneori ma uit in dulap si aleg si zic nu asta nu se potriveste si toate asteaa

Funda ☻☻?