| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Cum as putea sa arat mai mult ca un copil? Dar nu unul foarte mic... 12 - 13 - 14 ani. Ati putea sa-mi dati niste sfaturi? Legate si de aspectul fizic, dar si de cel vestimentar. Stiu ca nu ii o intrebare obisnuita, dar va rog frumos sa dati niste raspunsuri serioase.

1 răspuns:
| sweetglitter a răspuns:

La vestimentatie: poarta tricouri cu culori vii, cu imprimeuri, blugi rupti. Accesoriu: lant la gat (gasesti pe internet pe site-urile Brandurilor sau in magazine: Zara, Bershka, Cropp)