| deUts a întrebat:

Buna TPU :***

cum as putea sa*mmi conving parinti sa ma lase cu colinda cu clasa?

va rog!

funda :XX:X:X:XX

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Sigur cineva merge cu voi(un adult)atunci rogi persoana respectiva sa vorbeasca cu ai tai.
Iar daca va luati sa mergi asa de capul vostru mi se pare normal ca nu te lase deoarece gandeste-te si la pericole.Multa lume printre care si rromi umbla noaptea pe strazi iar de sarbatori se dubleaza.
Succes!

1 răspuns:
| MissIndependent a răspuns:

Ai putea sa le spui astfel:,, toti copii merg la colindat pentru ca este ceva ce poti sa face doar cand esti tanar, apoi voi fi adult si nu voi mai putea sa merg si ar fi pacat sa pierd aceste momente'' daca te-a ajutat raspunsul meu pls fundita