| lovelylife a întrebat:

Buna tpu.Cum as putea sa o conving pe sora mea sa vina la discoteca. are 16 ani.Ce pot sa ii zic, funda.

1 răspuns:
| alionadoareu a răspuns:

Spune-i ca peste cativa ani n-o sa mai aiba timp de distractie c-o sa fie la facultate (in caz ca-i mai "tocilara"). Spune-i ca la batranete o sa-i para rau ca nici nu are de ce sa isi aminteasca cu exceptia celor 4 pereti ai casei.Incearca s-o deprimi cu previziuni d'astea si o sa vezi cum iese din casa.