| MariaMaia879 a întrebat:

Buna tpu....cum credeti ca ar reacționa parintii mei daca ar stii ca am prieten...(ps...am 14 ani )?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Spune-le si ai sa vezi!

| AlleSss a răspuns:

Bună!
În general, părinţii nu sunt de acord cu un prieten la vârsta asta. Eu zic să mai aştepţi să vezi dacă este ceva serios şi după le poţi spune că ai un prieten. Acum depinde şi de cum sunt părinţii tăi

| AliGab a răspuns:

Esti cam micuta pentru un prieten. pe de alta parte noi nu iti cunoastem parintii ca sa stim daca accepta sau nu acest lucru

| Radu55562 a răspuns:

Depinde de părinți tai.De obicei uni se supăra, uni se bucura

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu55562):

Unii se bucura? care laughing