| Anonimus02 a întrebat:

Cum e sezonul vacanțelor ma gândeam sa achizitionez tot ce se poate in varianta travel size. Ce produse înafară de sampon si gel de dus se gaseste in format travel size? Unde pot gasi acest fel de produse in Tg Mures?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca la DM.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in secoul 21... aproape toate hotelurile au sampon si gel de dus, nu cred ca e cazul sa mai cumperi. Dar daca tii neaparat cumperi ce ai nevoie, nu asa e logic? Nu sa cumperi tot ce exista doar ca exista