| Nicole a întrebat:

Buna TPU.Cum este indicat sa alergi dimineata, inainte de micul dejun sau dupa? laughing
Fundita + vot.
Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mișcarea se face la orice oră din timpul zilei, în schimb înainte cu două ore de masă sau după cu două ore. Niciodată imediat după o masă servită!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dupa. Astfel caloriile pe care le-ai mancat la micul dejun iti vor folosi pentru alergare dandu-ti energie, plus ca nu se depune nimic.

| crytical a răspuns:

Cand simti ca ai energie mai multa si bineinteles dupa ce mananci pentru ca daca alergi inainte asa vei manca mai mult si e ca si cum ai alergat degeaba.

| Alina_4790 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi dupa micu dejun pentru ca dupa ce mananci ai acumulat calorii si asa le dai jos si o sa ti se para mult mai mic efortul de a merge la scoala...sau chiar pentru a sta in casa.Te simti mult mai bine.Nu spun ca inainte de micu dejun nu e bine dar parca sa faci atata eford pe stomacu gol...Dar e mai bine inainte de micu dejun ca sa nu ti se faca rau
Deci in concluzie inainte de micu dejun
P.S scuze ca am facut toata aia de mai sus dar am facut partile bune si relebig grin
Fundabatting eyelashes