| MaRyUkK a întrebat:

Buna TPU cum fac bani pe mallworld de pe facebook? funda!

1 răspuns:
| Cezaraa a răspuns:

Eu nu l-am mai jucat de muult laughing dar mi-a placut foarte mult deci ca sa faci bani este foarte simplu : mai intai intrii pe joc asa. dupa aia dupa ce ai intrat te uiti ca acolo jos in stanga sunt niste desene o casa, Mall, o carte si un dulap tu dai clic pe carte acolo sunt multe fete imbracate in haine pe fete este o caseta mov unde scrie Unlock Now dai click acolo si dupa aia ti-a aparut o alta caseta mov si dai iar Unlock asaa. asa poti sa faci la toate fetele. doar daca ai bani destuihee hee acum astepti dai acolo jos la INVENOTRY si te duci acasa adica la casa aia din stanga de acolo de jos asa si acum poti sa iei hainele de acolo si sa le asezi pe umerase pe toate chestile care le ai in casa. asa mai sunt inca 2 metode de unde poti sa castigi bani asa dai pe MINI GAMES acolo sus in dreapta si dai la Dressing Room Games si ti-a aparut o fata acum ia toate hainele la rand si acolo in stanga este o dunga mai bine zis un termometru laughing) sa zic asa. imi fine si daca dai click de exemplu pe o bluza acolo la cronometru trebuie sa ti se mareasca aia rosie putin daca nu ti se mareste inseamna ca trebuie sa incerci altceva. asa faci la toate toate alea de sus de exemplu Glasses Boots Bags si incerci la toate asa. imi fine mai este o metoda dai tot acolo la MINI GAMES si dai de data asta la Wheel of Fashion si dai Spin the Wheel si astepti sa se invarta morisca aia asa. si daca ti se nimereste la bani este misto adica e misto si la cadouri si la restul dar nu e deloc misto la Whammy :* daca le stiai pe astea deja nu cred ca mai exista si alte medotde de a castiga bani. Sper ca ai inteles nu cred ca am explicat foarte bine dar sper ca te-am ajutat. love struck si P.S acolo cu hainele la cartea aia daca ai multe fete deja facute cu UNLOCK adica hainele deja le-ai mai pus odata tu poti sa le pui de mai multe ori in vitrina dar dai click doar pe un obiect de exemplu doar pe o haina. si de data asta astepti acolo ca sa vezi cat astpeti dai la Delivers acolo jossss sper ca ai inteles dar nu prea cred pentru ca nu am explicat foarte binebatting eyelashes Bafta!