| NicusorYo a întrebat:

Buna TPU
Cum fac un site de genu hhtp://www.yahoo.com sa fac site ca asta mail, sa intre cine pe el, ex sa zicem ca site facut e www.yahoo.com si sa scrie id-ul si parola apoi sign in si sa intre pe mail, sau daca nu are sa creeze tot pe site;)Va rog daca se poate si un tutorial

Sau cum se face un site exemplu www.ebuddy.com si sa intre onnline pe messenger, scrie id-ul si parola.Va rog tutorial daca se poate.
Mersi, funda:-*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi zici si mie cand afli ca's si eu foarte curioasa...