| RoCkYeLOOOOL a întrebat:

cum fac unii de au atatea raspunsuri la intrebari, si eu abia de primesc unul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este si normal sa primesti putine raspunsuri.Din toate cele 4 intrebari ale tale, asta pare cea mai interesanta.

| RoCkYeLOOOOL explică (pentru darrio2007):

Da nici nu prea am multe de intrebat laughing

| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca intrebarea ta trebuie sa fie interesanta incat sa capteze atentia mai multor utilizatori. Probabil ca ai anumite intrebari la care nu stie multa lume sa iti raspunda, si iti raspund doar cei care stiu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie experiaenta si pe TPU acuma...

| Catalinhhh a răspuns:

Depinde de întrebare...