| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.cum imi dau seama daca il place de mine sau a intrat asa in jocul meu ca sa nu ma dezamageasca sau sa isi bata joc?
nu stiu ce sa mai cred.ne uitam unul la altul de parca am fi aproape de un sarut sau asa ceva,ma atinge pe mana sau umar cand imi vorbeste,vorbeste foarte frumos,nu ridica tonul,ma priveste in ochi si zambeste, dar sunt confuza.mie imi place mult de el si cred ca el stie asta.adica se observa ca il cam evit dar ma uit lahttp://www.tpu.ro/......seamna-ca/ el mereu cand am ocazia.il privesc in ochi doar de aproape,de la distanta nu pot face asa ceva. oare de ce? cum as putea sa stiu daca si el simte ceva pentru mine? nu pot sa ii spun direct,apropo cand imi striga numele,e incredibil, atat de perfect...(eu sunt fata am uitat sa zic mai sus) multumesc

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

....stii, e incredibil de greu de crezut...dar ca baiat uneori preferi sa faca si fata primul pas, nu doar tu.

Cand te mai atinge pe brat..saruta-l,sau baremi spune-i ce simti.
The end. In cel mai rau caz scapi de o grija.
Sa nu crezi ca nu o sa ii placa...