| andreeaRaluuka a întrebat:

Cum imi pot pune poza aici pe TPU? dau funda! si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Buna! Pai, nu este dificil! Uite ce trebuie sa faci:
1-In dreapta, iti apare o lista cu ce poti face tu cu profilul tau.
2-Cauta acolo ->editare profil.Da click acolo.
3.Iti apar in dreapta mai multe spatii.
4-Cauta acolo o bara inchisa la culoare.(deasupra ei scrie 'Selecteaza imagine profil')
5-Da click pe acea bara,si iti va aparea automat o fereastra.
-^Sper ca in continuare te descurci,daca nu,uite ce trebuie sa faci:-^
->cauti locul unde este poza ta(intr-un dosar,in spatiul de lucru,etc)
->dai click pe poza, dupa care dai pe butonul deschidere(stanga, jos).
-SPER CA TE-AM AJUTAT.^Pa-Pa^big grin.

| andreeaRaluuka explică (pentru PinkkRosee):

Multumesc mult! chiar m-ati ajutat

2 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci :
Dai la editare profil apoi iti apar mai multe date dar tu trebuie sa dai selecteaza imagine profil si apoi iti alegi o poza din comp apoi o sa iti apara imaginea si in finall mergi mai in jos si dai salveaza si gata.