| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi poate da seama o fata cand un baiat o place?

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Petrece foarte mult timp cu ea, iese mereu in pauze si vorbesc.

| EuDeeu a răspuns:

Depinde cum se poarta baiatul... uneori baietii le fac fetelor favoruri, mai exact le ajuta, ori se baga in seama, dar sunt si baieti timizi ce se tem sa vorbeasca si li se topesc picioarele cand vorbesti cu ei.

| ILoveYou26 a răspuns:

Pai dupa cum ii vorbeste(daca ii vorbeste frumos), dupa cum se comporta. Daca este atent cu ea.

| Alexandra678 a răspuns:

Este chiar foarte simplu sa vezi ca unui baiat ii place o fata! Pai,el ii acorda mai multa atentie decat celorlalte fete, ii face diferite cadouri(mici, mari nu conteaza), cam asa iti dai seama... Sper ca te-am ajutat, FUNDA?