| strawkee a întrebat:

Cum pot afla noii mei colegi de la liceu? După cum știe toată lumea, pe edu nu scrie decât școala de proveniență și codul elevului...

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pentru admiterea la facultati exista grupuri pe Facebook in care sa ne cunoastem intre noi. Poate exista si pentru licee. Cauta si tu liceul la care ai intrat si vezi daca are grup.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Caută pe Facebook.

| mbsg1335 a răspuns:

Ia legatura cu liceul fie prin Facebook sau Instagram(de obicei consiliul elevilor) si afla daca exista un grup unde ii poti cunoaste