| Ela_8933 a întrebat:

Cum pot sa am cat mai multe vizualizari pe hi5? http://elenabacalu.hi5.com

Răspuns Câştigător
| Catalinna a răspuns:

Ushor...

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Întrebare ca asta nu am mai văzut, cum să ai? Puneţi linkul cu HI5 la status, sau dă-i mass în toata lista ta de Messenger, e mare greutate?
Sau du-te pe anumite chaturi şi fă reclamă.
Dar tot nu înţeleg, tu ce vrei până la urmă? Să te vadă lumea?
Uau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, vad ca ai foarte putini prieteni. In primul rand trebuie sa ai foarte multi la lista de prieteni, si ii lasi commenturi si dupa comment mai adaugi un " [ comm back, please ] " si cam atat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://andreea-ladar.hi5.com