| puffy15 a întrebat:

Cum pot sa fiu mai atragatoare pentru baiatul pe care il plac,ce fel de comportament trebuie sa am,mai retrasa si mai timida,sau mai plina de viata, cum sa ma imbrac sexy dar fara sa arat ca o pitipoanca? Please! puppy dog eyeshappy

3 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Doar de niste persoane fraiere poti fi considerata o pitipoanca daca esti "sexy". Cica am auzit acum ca daca te dai cu ruj roz inchis esti pitipoanca laughing.ce prostie.Cum spunea si utilizatorul de mai sus, el oricum trebuie sa te placa asa cum esti.Fii cum iti vine sa fii... daca iti vine sa razi in hohote razi, daca iti vine sa plangi nu te abtine, el trebuie sa se obisnuiasca cu tine asa cum esti tu.Si asa iti vei da seama daca e baiatul pe care il cauti tongue

| รยŦlєtєl a răspuns:

Fii tu insuti! Daca cineva te place, te place asa cum estiwinking Poti fi si un pic mai sexy, asta sigur il va atrage smug Caracterul oricat ai vrea sa ti-l schimbi nu cred ca vei putea oh go on Fii tu insuti!

| Ardnabella a răspuns:

Nu trebuie sa fii atragatoare pentru nimeni altcineva,trebuie sa te simti in primul rand frumoasa. Poti sa intri in pielea mai multor personaje,poti fi copilaroasa,sexy, timida, dar asta intr-un mod natural. Daca te simti bine in pielea ta asta sigur te face fericita, parerea celorlalti conteaza cu atat mai mult a persoanei pe care o placi, dar asta nu inseamna ca trebuie sa faci schimbari.Consider ca aceasta schimbare vine din interior odata cu varsta sau circumstantele.Nimic nu iti ofera garantia ca el va fi alesul si merita cu adevarat sa iti doresti sa te 'transformi'. Imbraca-te asa cum te simti bine, asa cum iti place, asa cum crezi ca te reprezinta.Nu iti studia in detaliu comportamentul sau gesturile pentru ca risti sa pici in extrema cealalta si sa te simti complexata din nimicuri.Tu esti fata cu calitati si defecte, fata de care el s-a indragostit. happy