| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun poza de profil pe FaceBook sa o vada toata lumea?
Adica sa nu fie nevoie sa ma ai la prieteni sa dai like.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andreia99 a răspuns:

Buna! sus in partea dreapta a fotografiei alese langa data apare o casuta micuta dai pe sageata si iti alegi public in cazul tau deoarece am inteles ca vrei sa o vada si cei care nu te au sau viceversa in lista sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Programezi asta din SETARI

| AccesoriiAli a răspuns:

Iti pui o poza de profil dupa aia dai pe poza sa se deschida si o sa iti apara sus acolo la descriere un globulet! si o sa iti dea o sageata fix cand deschizi globuletul si iti alegi cine sa vada poza ta!

| CrisuCrisuletz a răspuns (pentru AccesoriiAli):

Pai da, dar nici asa nu merge. e personalizat.