| angipissi a întrebat:

Cum pot sa slabesc urgent? Va rog cat de repede se poate. Dau funda la cel mai bun raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Uite un program:

-Dimineata de dimineata inainte de aa maca faci 10 abdomene
-Mergi si plimbate
-Nu sta in pat sau la calc
-Evita coontactul cu prajituri, dulciuri, etc
-mananca ciorba(de preferabil mancare gatita)
-danseaza zlnic macar o jumatate de ora
-du-te la cluburile din orasul tau si inscrete la tebis de camp, dansuri, baschet sau alte sporturi
-uitate pe youtube la filmulete de aerbic
-abtine-te sa mergi cu parintii tai la cumparaturi sau la pizza cu prieteni tai

Unii oamnei numesc cuvantul "gras" a fi unul din cele mai oribile lucruri altii ca si un remediu bun.Desi ca sa te asiguri ca nu esti gras mai uitate pe cantar caci nu poti stii dupa cum arati.Tot ce mannci sanatos inseamna nu mai ai grasime.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

-mananca putin la mese [mai ales la cina] si complteaza cu fructe si legume proaspete
-apuca-te de un sport
-mai fa-i exercitii si pe acasa
-redu din prajeli si dulciuri
-nu manca dupa ora 7 seara
acum iti voi zice un mic dejun potrivit pentru fetele care vor sa slabeascahappy
-un pahar cu suc de portocale
-un ou fiert
-2 felii de paine prajita
-un mar
succes!

| Loredanath a răspuns:

Evita orice contact cu orice fel de alimente care sti ca ingrasa abtine-te sa numai mananci paine bea multa apa cu lamaie si fa sport cat poti! succes

| vlad_6945 a răspuns:

Simplu nu mananci