| RoxxuInna a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri repede? Cam intr-o saptamana-2

7 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Consultare la dermatolog daca le vrei disparute definitiv, daca nu zynerit, masca cu argila...

| →Alee׃╳← a răspuns:

Eu folosesc solutia Zineryt
si crema Skinoren happy
e un tratament de 3 luni. dar se vad rezultatele destul de repede.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Incerca masca cu argila.La mine a mersbig grin Costa in jur de 10 lei un pachet cu 10 plicuri cu pudra de argila.Se gaseste la farmacie si ii spui ca iti trebuie pentru cosmetica.
Trebuie sa iti faci in fiecare zi cate o masca timp de o saptamana. Apoi trebuie sa faci cate 2 masti pe saptamana.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu inca ma intreb asta. dar incearca cu creme hidratante.la mine merge cu pudra cobra (usuca si ascunde)big grin

| ema1ih a răspuns:

Produse Avon Clearskin

| DeeaBlondiii a răspuns:

Da eu ma dau cu produse de la avon clearskin si dispar in maxim 1 saptamana...sau o faza de cand era mama mica se dadea cu pasta de dinti pe fata in fiecare seara si dispareau in cateva zilebatting eyelashes

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ele te poți lupta ani de zile și tu vrei în 1-2 săptămâni!
Zynerit, mască pe bază de acid salicilic, tonic antiseptic, tinctură de propolis, băi de soare!
Pa, pa.