| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sterge o intrebare pusa de mine? FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Intri la http://www.tpu.ro/contact, acolo trimiţi un mesaj cu cererea de a ştergere o întrebare sau mai multe.
Mesajul trebuie să conţină si link-ul întrebării pe care doreşti să o ştergi.

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Intri pe www.tpu.ro/contact și spui acolo să-ți șteargă întrebarea, punând link-ul acesteia, nu o poți șterge singur/ă.

| MeMyself a răspuns:

Dai linkul intrebarii la 'contact' si spui ca ai vrea sa fie stearsa!happy