| IoanaPuppy31 a întrebat:

Cum sa devii populara in liceul tau?
Multe fete au urmatorul plan, merg la majorete si se baga in seama cu toata lumea. E corect?
Explicati-mi, cum poti deveni populara?
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e corect? da ce crezi ca exista un algoritm sau vreo lege? Fiecare face cum vrea si ce vrea sa devina "popular" la fel cum "popular" este un termen care fiecare il percepe diferit.

| T0T a răspuns:

Sincer popularitatea e în concordanță cu valorile de azi pe care multe nu le susțin deci, din punctul meu de vedere mai bine să nu.

| doreal a răspuns:

Majorete? Ce naiba? Va credeti in filmele de tip americane unde fetele rautacioase si populare sunt majorete? Hello, suntem in Romania. Nici nu stiu daca exista in licee chestia asta cu majorete... Daca vrei sa devii popular trebuie sa cunosti lume. Daca castigi miss-u la bal e si mai bine. E mai greu daca in gimnaziala nu ai avut atat de multi prieteni.