| sCuMpiChA a întrebat:

TPU! Cum sa fac sa ma impac inapoi cu fostul meu iubit? Sunt sigura ca inca ma mai iubeste dar este foarte influentat de sora lui (fosta mea cea mai buna prietena)m-am tot rugat de el sa ne impcam dar imi tot zice ca nu stie. Iar ieri i-am zis iarasi sa sa impacam si mi-a zis sa-l las in pace pentru ca el are pe alta. ajutati-ma! Va rog fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Atunci lasa-l un timp... nu te ruga de el, pentru ca nu merita! Daca inca te iubeste, o sa faca el urmatorul pas! trebuie doar sa ai rabdare si incredere!winking

3 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Stai sa ghicesc,te'ai certat cu prietena ta din cauza lui? Si acum s-a intors roata?
Eu zic sa nu te mai rogi de el,pentru ca e clar,in fata ta,el intotdeauna o sa o aleaga pe sorsa'! Impaca'te cu ea. Si mai un secret, baietiilor nu le plac fetele care se milogesc la ei.(bine, sunt si exceptii).
Las'o balta! Si e fara "mistouri"

| badboyvlad a răspuns:

Pai e clar ca ai facut tu ceva! De ce vatim despartit?
Iubirea nu poate fi influentata!
Daca te-ar mai iubi at nu te-ar da la o parte.
Pur si simplu lasa-l in pace si gasesteti paltu.
Noi baietii nu suntem ca si voi, daca ne place o fata orice ar fi zi ce ar zice tot ea are dreptate...ma rog.
Accepta situatia! Nu te iubeste! Life is a beach!
Si uitate la multe filmulete hazlii cand nu ai ce face si te gandesti la el.:-p
Cand o sa gasesti pe altu o sa il uiti si poate roata se va intoarce.:-p

| Cathuzik a răspuns:

Cam in aceiasi situatie am fost si eu.numai ca nu-l mai vreau...nu stiu ce sa zic.nu e bine sa te milogesti de el ca si-o ia in cap.incearca sa-ti faci un iubit sa-l faci un pic gelos, lasa timpul sa mai treaca:*