| FataCuBuff a întrebat:

Buna TPU cum sa ii fac pe fratii Mai mari sa nu Mai comenteze la mine adica pe fratele si sora si sa ii fac sa le fie frica de mine si sa am curaj sa dau in ei cine imi zice funda+vot

12 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Familia trebuie sa fie unita, nu sa se urasca si in niciun caz sa traiasca cu teama. Sunt sange din sangele tau si practic tot ce ai tu mai de pret pe lume. Gandesti complet gresit. E de inteles, esti mai mic, cele mai putine realizari, fratii mai mari te iau acum peste picior. Castiga-le respectul prin FAPTE si peste timp veti deveni frati buni si veti rade de perioada in care nu va intelegeatihappy

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Pisi nu ai cum! sa ai curaj sa dai in eilaughing) taicatu stie cum vorbesti>?

| bugativeyRO a răspuns:

Cheamă-L pe Fuego să-ţi împodobească bradul, de crăciun, şi-ţi garantez eu că nu-i mai vezi prin preajma ta laughing

| Octavian003 a răspuns:

Sopteste-le la ureche ca daca nu inceteaza noaptea o sa torni apa fiarta pe ei in timp ce dorm rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Octavian003 a răspuns (pentru FataCuBuff):

35 ani din Zimbabwe.

| Liviu a răspuns (pentru FataCuBuff):

Vrei sa iti spun si eu cati ani am si de unde sunt? poate facem vreo fapta buna de sarbatori acu, facem o coada bare si te lasam sa ne bati pe toti pe rand(pe umar bineinteles.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns (pentru FataCuBuff):

Fetita draga, putin respect, am mai mult par pe piept decat ai tu in zona intima, cum iti permiti sa imi vorbesti asa?

| alexandrucomisarul a răspuns:

Ocupi baia toata ziua si nu ii lasi sa intre

Răspuns utilizator avertizat