| biutzaB a întrebat:

Cum sa slabesc si eu 3 kg intr-o saptamana sau doua? :X

4 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Tot ce se spune pe aici sunt niste prostii. Uite ce trebuie sa faci. Dimineata mananca doar fructe de preferat mere dar poti consuma sh o banana micuta sa iti dea energie. La pranz mananca piept de pui sau peste dar doar pe gratar. Iar masa de seare sa fie la ora 18 constand in salata de orice fel. Nu uit ai voie doar paine intgrala 3 fli la masa de pranz si una sera doar daca iti vine foame mai tarziu de 18. 1 data de 2 ori pe saptamana inlocieste masa de pranz cu o supa slaba sau mai bine mazare cu carfofi si legume fasole si orice vrei tu dar fara grasimi si fara prajeli. Fara sucuri acidulate mai ales cola sau pepsi. Daca vrei ceva dulce 1 data pe saptamana un baton de Nestle fitnes su 2 bomboane de fructe. Nu te abate de la regim sh ai sa ai super rezultate. Reduce cantitatea de sare nu de loc ci cat mai putin. Nus daca vei da chiar 3 kg pentru ca dep de corp. dar rezultatele vor fi foarte bune. Si nu uita nu ai voie nimic altceva doar ce e aici.

| loveyourkiss a răspuns:

Mama mea a tinut o dieta care suna cam asa: in prima zi mananci doar fructe, in a 2 doar legume, in a 3 doar lactate, 4 doar mancare uscata de ex covrigi, paine prajita etc, in a 5 doar carne dar fripta fara ulei sau la gratar sau pe jaratec nu cu sosuri sau cv de genul asta. Apoi o iei din nou de la capat. E chiar foarte buna mai ales daca faci si miscare...mama a slabit 5kg intr/o saptamana. Dar ai grija ca atunci cand treci la alimentatia obisnuita nu manca prea mult pentru ca o sa le pui dublu inapoi

Succes :*

| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Iti poti face o dieta a ta, de dimineata mananci un mic dejun consistent ca sa ai enrgie pentru intreaga ziwinking iar restul zilei mananci ce mai apuci. Poti sa iesi afara sa alergi 30 de minute, succes!

| Bratis_Alex_1998 a răspuns:

Faci sport! rolling on the floor