| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cum se realizeaza bugetul familiei? Imi puteti da un exemplu de buget dupa care sa ma ghidez?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugetul familie rezulta din: pensii, alocatii, concursuri cu bani[ocazional], salarii, tichete de masa. o familie foarte modesta are in jur de 3-6 milioane. un normala de 7-14 milioane.iar familiile bogate variaza. am invatat asta ieri la tehnologie. l-am intrebat pe profesor. funda?

| Hieer a răspuns:

Bugetul- totalitatea salariilor, pensiilor si a alocatiilor unei familii cuvenite intr-o luna.happy. Sper ca te-am ajutat.