| diana_5715 a întrebat:

Buna TPU cum sterg contul de pe facebook ca ma incercat si nu vrea :@. mersi funda

7 răspunsuri:
| Crina_6989 a răspuns:

Buna Diana happy... si eu m-am chinuit un pic ...si intr-un sfarsit am reusit! uite cum faci : intri pe fb, mergi la Contul meu, de acolo Setarile contului, apoi la Dezactiveaza cont! apoi completezi intrebarile ce ti le pun ei acolo si gata:X! sper ca te-am ajutat:X

| αиdяαdα a răspuns:

Cum să nu vrea?
Contul meu - Setările contului - Dezactivează cont!

| Cristynaa a răspuns:

Intri pe fb, mergi la Contul meu, de acolo Setarile contului, apoi la Dezactiveaza cont! apoi completezi intrebarile ce ti le pun ei acolo si gata:X funda?

| yonyckatar3 a răspuns:

Pur si simplu dai acest clik pe siteul http://dan-blog.ro/cum-imi-sterg-contul-de-pe-facebook.html si unde spune apasa pe acest link si apoi iti va sterge in 5 zile sper ca am fost de ajutor! funda:)

Răspuns utilizator avertizat
| petronela_1201 a răspuns:

Pai nu e mare treaba, vezi ca scrie in partea dreapta sus>contul meu>, dai clik si iti apare o casuta. apoi clik p setarile contului, dupa vezi ca jos scrie dezactivare cont.si dai clik p dezactiveaza... apoi iti apar niste conditii, selectezi una.si dai confirma.iar la sfarsit trebuie sa scrii un cod, si gata. sper ca te am ajutat.:*succes