| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Cum tau volumul mai incet la C3330 cand primesc un apel?
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Multumesc anticipat+Fundaaa :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca are pe lateral 2 butoane cand te suna cineva trebuie sa apesi pe unul din ele si o sa se modifice volumul

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru anonim_4396):

Nu cand vb cu cinevaaa. Cand ma suna cineva. Am o melodie care suna foarte tare si pe aia vreau sa o dau mai incet. tongue straight face

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si cum ai spus tu, dar efectul nu este permanent... Este atunci pe moment.Si la apelul urmator iar suna tare straight face.Cum pot sa il fac permanent? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Trebuie sa intri la setarile profilului care il ai tu activ daca asa nu merge