| baleabianca a întrebat:

Cum trebuie să fac să am acel buton de follow pe facebook?
Fundă pentru. cel mai bun răspuns!winking

Răspuns Câştigător
| paulica123 a răspuns:

Heii, pai trebuie sa ai peste 4000-5000 de prieteni pe fb si iti va aparea. Funda?

2 răspunsuri:
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

De fapt, nu trebuie neapărat să ai peste 4000 de prieteni, eu îl am activat şi nu am atâţia prieteni. Trebuie doar să ai peste 18 ani, aşa că după ce îţi pui schimbi vârsta dai click aici : https://www.facebook.com/settings?tab=followers şi îl activezi. sper că te-am ajutat cu adevărat

| DedeMnY a răspuns:

Iti modifici data nasterii (18 ani) apoi dai la prieteni, apoi pe cine urmaresti, si iti va aparea ceva sa dai accept si-ti va aparea si tie ''follow''!
Asa am facut si eu si am reusit! Sper ca ti-m fost de ajutor!