| Kukusterino a întrebat:

big grin Am nevoie de cat mai multe farse(originale daca se poate). Mai multe colege mi-au facut o farsa(fete) si vr sa ma razbunlaughingm-au facut curios.prin biletele, care le-au aruncat la gunnoi pe cele reale si pe cele false le-au lasat pe banca.eu curios, mi-am luat teapa! VREEAAAUUUU FARRSE MUULTEEE SI TAAARRRRII~!~!~!~!~~

2 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Www.tepuieste.com Sunt destule si ar mai fi asta :))) Te duci in baie si dai pe speaker, atunci cand raspunde tragi apa la toaleta, sau zici in fata oglinzii(in timp ce e la tel. persoana respectiva) Bloody Mary(doar o data) si apoi strigi AJUTOOOOOR! AUUUUUU! CHEMATI SALVAREA! (si apoi pe o voce ragusit la tel.)SA NU MAI SUNI!

| Kukusterino explică (pentru FiTzOSsu):

Da, este interesant! multumesc! chiar am ras si o sa incerc asta! laughing)happyhappyhappy daca nu voi mai primi rasp, o sa iei funda! happy