| MiaMari98 a întrebat:

Buna TPU big grin
Am pus acum 1 saptamana 2 o intrebare despre cum sa "cuceresc" baiatul pe care il plac, genial, a venit la mine fara sa fac nimic si m-a invitat in oras, acum cateva zile am iesit a 2-a ora si mi-a spus ca ma place, eu m-am fastacit si n-am stiut ce sa-i spun si apoi a trebuit sa plecam acasa.
De doua zile nu mi-a mai scris nimic, nici nu ma m-ai sunat, am 16 ani si asta este prima relatie ca sa-i spun asa, ce ar trebui sa fac? sa-i spun?

P.S - Multumesc mult de raspuns, big grin

1 răspuns:
| kevincube a răspuns:

Să-l laşi împace chiar dacă e greu, el probabil vrea să vadă dacă eşti disperată după el pentru că dacă vede că eşti îţi va face vânt repede.
Băieţilor NU le plac fetele disperate după ei, ei vor să cucerească, să facă sex şi să evite rutina.