| Andreeiutzav a întrebat:

Buna TPUbig grin
Am si eu o problematongue
Deci astazi am avut ora de educatie fizica, si neam jucat un joc cu mingia, iar eu m-am intins dupa ea cu mana (pe moment nu m-a durut )ins in clasa a inceput sa ma doara(si acum ma doare) si nu stiu de cecryingthinking
Poate sa imi dea cineva vreun raspuns despre ce mi s-a intamplat, si ce trebuie sa facsad?
Funda:X
P. S eu cred ca am facut intindere...

Răspuns Câştigător
| ramonica1979 a răspuns:

Probabil ai facut intindere de ligamente. Daca continua sa te doara eu cred ca trebuie sa mergi sa te vada un doctor, am auzit ca e nasol.