| gretablue a întrebat:

Buna TPU big grin. Deci sa incep cu inceputul. laughing de aproape 5 luni vorbesc cu un baiat.Este in liceu cu mine, doar ca la alta clasa [suntem de aceeasi varsta]. In fine si prin mesaje/la telefon vorbeam foarte mult, la scoala doar ne salutam ceea ce era si inca e foarte aiurea. Acum o luna doua sa zic a vrut sa ne vedem insa eu chiar nu am putut sa ies si tot spunea ca il resping si chestii de genul. Acum..defapt de o saptamana, doua pare mai sec asa si nu prea mai vorbim ca inainte adica nonstop laughing). pe el il cam deranja ca eu ma suparam repede[asta imi e firea ce dumnezeu sa fac?!]. Eu tin la el si chiar il plac. Oare el m-a placut sau ma place? straight face Multumesc.sad

3 răspunsuri:
| gretablue explică:

Apropo inainte facea cam orice sa ne vedem, acum cand ii spun eu zice ca dupa teze ca acum nu prea are timp.

| ajutorrrrrrr a răspuns:

Pai daca tii la el arata-i asta. nu doar vorbe asta nu ne place baietilor vorbele fapte chiar si un pup mic aolo face ceva.incearca sa te apropii iar de el vezi ce ii place si cautal mereu dar vezi sa nu fii sufocanta ca asta iar nu ne placetongue

| Al3Cssa19 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa stati de vorba si sa discutati daca mai merge relatia sau nu. Este cel mai bine sa spuneti adevarul nu sa spuneti ca va placeti doar din politete sau ca va e rusine. Insa daca, chiar va placeti o sa va dati seama ca puteti merge mai departe daca nu...asta este nu sunteti singurii care se despart! Sper ca te'am ajutat! Mult noroc cu el si cu urmatorii!