| ĐoarUnPunctuleţ a întrebat:

Buna TPUbig grin, peste o saptamana este ziua unuia dintre cei mai buni prieteni ai mei si nu stiu ce sa ii cumpar[are 15 ani], vreau sa ii i-au ceva mai special, aveti idei?big grin.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Un ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sau daca est genul rock poti alege ceva tip http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926

7 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Un stick[nu costa mult si este practic], un briceag.

| Timmotey a răspuns:

Incearca sa ii iei de exemplu ceva de imbracat sau un accesoriu /un ceas ceva special

| Ananas2 a răspuns:

Un lantisor cu o inimioara pe care sa scrie bff love struck
app... la multi aniwinking

| DozeCuVisse a răspuns:

Un parfum
un tricou
o sapca
un ursuletz
o sticla de sampanie
etc.

| 5FireItUp5 a răspuns:

Gandeste-te la ceva care sa reflecte exact personalitatea ei/lui sau poate chiar ceva personalizat

| 69LightAfterDark69 a răspuns:

Ceva personalizat. un tricou un ursuletz o sa ife super:X eu nu stiu ce sa zic... nu il/o cunosc atat de bine tu sti ce il/o caracterizeaza. O sa gasesti ceva! Succesbig grin Si Distractie placuta>big grin

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Toate raspunsurile au vot folositor, daca as putea v-as da funda la totibig grin