| NeverTooLateee a întrebat:

big grin

Vreau si eu sa stiu daca e adv ce se zvoneste ca Evanescence o sa moara? big grin:-s

Va rogg crying( Yoo vreau raspp

dau funda... pentru cel mai adv rasppp dar rpdd vaaa rogg love struck

Răspuns Câştigător
| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Nu e adevarat! nu a scris nicaieri. fundita?

3 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

PARDON O.O
Doamne ia-ma daca moare tipa/formatia =|
cum se poate?
tu zici de Amy Lee O.O? Doamne sad eu nu stiu sigur dar nu cred straight face
Tipa asta e o legenda day dreaming
straight face

| Viviannnnnna a răspuns:

Uite.am gasit O.O
x_X da.vor sa se desparta dar sper sa fie doar un zvon straight face mi-au dat lacrimile puppy dog eyes

| Viviannnnnna a răspuns:

:-s sti
eu cred ca se despart din cauza formatiei : we are the fallen I don't want to see angryangry
fiindca b~tch aia o copiaza pe Amy Lee din cap pana in picioare X_x