| anonim_4396 a întrebat:

daca ai media 7, 20 si vrei sa intri la un profil la care s-a intrat cu 5.40 anul trecut si unde sunt 56 de locuri, ai vreo sansa sa reusesti?

4 răspunsuri:
| negat1ve a răspuns:

Daca vor vrea sa intre si altii la acelasi profil ca tine si au media mai mare ca a ta, toti cei 56 atunci nu vei putea intra. Dar daca din toti 56 tu esti cel care are media cea mai mare intri 100%. Depinde de media celorlati.

| cosmo123 a răspuns:

Deci nu conteaza foarte mult media de anul trecut(asa s-a intamplat in cazul meu, eu am avut media 8.04 si voiam sa intru la un profil la care s-a intrat cu 5, 56, dar nu am reusit sa intru, deoarece cea mai muca medie cu care s-a intrat a fost 8.60) posibil sa intri posibil sa nu, mai gandeste-te si la alte profiluri care tiar place si punele si pe acelea dupa profilul asta care iti place.

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi, dacă sunt mai mulţi de 56 care intră la profil cu medii mai mari ( dar nu prea cred.) nu reuşeşti. Adică eu zic că intri, pentru că 56 de locuri sunt destul de multe locuri în care sigur de încadrezi şi tu!

Baftă!

| Denysukaaa a răspuns:

Sigur! ...Pentru acel profil ai o medie buna! Acum depinde si cat de mare este concurenta pentru profilul respectiv.