| Xedonna a întrebat:

TPU daca am diriginte, mai aduc flori...nici nu stiu...(mentionez ca este prima zi de liceu)La cine ar trebui sa mai aduc?crying Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Pai in general se duce doar la diriginti [la restul prof. nu ]! mai bine consulta-te cu colegele tale, daca cunosti! Poate unele duc si atunci sa duci si tu... desi nu e atat de important sa duci flori daca ai diriginte! bafta in noul anwinking

3 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu consider ca ar trebui sa ii duci flori dirigintelui in prima zi, iar profesorilor pe parcursul celorlalte zile (eu asa fac mereu).

| Xedonna explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! E f important pentru mine sa aud (vadlaughing in acest caz) si alte pareri:*. Sa fie si voua va urez la fel:*!

| Miiimi a răspuns:

Si eu am diriginte (sunt tot a9-a) dar nu-i duc flori pentru ca este barbat.