| erika_4927 a întrebat:

daca ati avea propria voastra lume, cum ati vrea sa arate? arugumentatibig grinfunda pentru o idee originala

Răspuns Câştigător
| lollipop29 a răspuns:

Lumea dulciurilorbig grin
cerul din frisca decorat cu nori din vata-pe-bat,copacii din jeleu,florile din ciocolatalaughing, soarele o acadea uriasahappy:X, trotuarul din turta dulce...etc.etc.etcbig grinlaughing

2 răspunsuri:
| iiGabytsa a răspuns:

Lumea Verdebig grin
as avea muzee,parcuri,scoli,locuri unde se pot depozita gunoaiele

Conditii:
Sa se pastreze curatenia; sa nu fie oameni certareti,rai,furaciosi, etc.

Sa fie mori de vant; ape curate; sa nu se polueze mediul[am spus mai sus]; sa nu se joace copiii pe drumuri, sa se joace in parcuri; sa se dea stingerea la 21:30; sa fie liniste; sa aiba fiecare om un catel in curte pentru propria-i siguranta,sa nu existe pistoale,petarde,artificii,doar bauturi fara alcool[sucuri, ape, bere fara alcool] si cam atat.

Funda?big grin

| erika_4927 explică:

Misto lilipop29, o lume din zahar?! de ce nu m-am gandit si eu la asta?!
laughing